Rostoucí židle Laura tmavě modrá

Cena s DPH: 9 199,63 (367,99 €)
Stav:
Skladem

židle k psacímu stolu pro děti od 4 let věku

Možnost nastavení výšky sedu, hloubky sedu a výšky opěrky, pro ideální posed ze zdravotního hlediska

  • velice jednoduchá a bezpečná manipulace se sedákem i opěrkou zad
  • praktické madlo pro pohodlnější manipulaci se židlí
  • nastavitelnost: 31 – 52 cm
  • zajištění rotace spodní části židle Naše rostoucí dynamické židle podporují preventivní i léčebnou metodu aktivního sezení, díky čemuž předchází bolestem zad.
  • barvy: růžová, modrá, zelená

Stavitelnost: 31-52 cm (od 4 let do dospělosti)

Nosnost: 100 kg

Všichni si přejeme, aby byly naše děti zdravé, šťastné a aktivní. Snažíme se jim dopřát to nejlepší, co si můžeme dovolit a k tomu patří i vhodná židle. Ostatně sezením u domácích úkolů, četby či u počítače stráví velkou část svého dětství, a právě toto období je kritické pro vybudování správných návyků a pro vývoj páteře a zádového svalstva.

Děti ale mají tu nepraktickou vlastnost, že rostou jako z vody a kupovat kvůli tomu každého půl roku novou židli je ekonomicky silně nepraktické – řešením je zainvestovat do židle, která poroste s ním a bude zajišťovat správnou polohu těla během celého dospívání.

Do rostoucí židle můžete k psacímu stolu posadit jak čtyřleté děti, tak i dospělého. Nastavitelná opěrka beder, do všech stran pohyblivá opěrka zad a posuvný sedák zajistí dynamické sezení a pohodlí stejně tak předškolnímu dítěti, jako čahounovi na střední. Máme certifikát na ergonomii od strojírenského zkušebního ústavu v Brně a 25 let zkušeností. A nejnáročnějším kritikem jsou pak samozřejmě naše vlastní děti, které na židlích také sedí . I ty nám židle pochválily, což je pro nás to nejlepší osvědčení.

Víme, že pro mnohé bude jednorázová vyšší investice do kvalitní židle pro dítě vážnou volbou. I proto na ně nabízíme prodlouženou čtyřletou záruku.