Rostoucí židle Laura tmavě modrá

Cena s DPH: 9 525,12 (381,00 €)
Stav:
Skladem
Montáž:

židle k psacímu stolu pro děti od 4 let věku

Možnost nastavení výšky sedu, hloubky sedu a výšky opěrky, pro ideální posed ze zdravotního hlediska

  • velice jednoduchá a bezpečná manipulace se sedákem i opěrkou zad
  • praktické madlo pro pohodlnější manipulaci se židlí
  • nastavitelnost: 33 – 54 cm (od 4 let do dospělosti)
  • zajištění rotace spodní části židle.
  • Naše rostoucí dynamické židle podporují preventivní i léčebnou metodu aktivního sezení, díky čemuž předchází bolestem zad.

Nosnost: 100 kg

Průměr kříže: 62 cm, celková max. hl. židle: 71,5 cm, výška po madlo: 83,5 cm, hl. sedu: 28-39 cm, výška opěrky zad: 43 cm, šířka opěrky zad: 43 cm, šířka sedáku: 47 cm

Všichni si přejeme, aby byly naše děti zdravé, šťastné a aktivní. Snažíme se jim dopřát to nejlepší, co si můžeme dovolit, a k tomu patří i vhodná židle. Ostatně, sezením u domácích úkolů, četby či u počítače, stráví velkou část svého dětství, a právě toto období je kritické pro vybudování správných návyků a pro vývoj páteře a zádového svalstva.

Děti ale rostou jako z vody a kupovat kvůli tomu každého půl roku novou židli je ekonomické – řešením je zainvestovat do židle, která poroste s ním a bude zajišťovat správnou polohu těla během celého dospívání.

Na rostoucí židli můžete posadit jak čtyřleté děti, tak i dospělého. Nastavitelná opěrka zad a seřiditelný sedák zajistí správné sezení a pohodlí stejně tak předškolnímu dítěti, jako čahounovi na střední. Máme certifikát na ergonomii od strojírenského zkušebního ústavu v Brně a 25 let zkušeností v oboru. A nejnáročnějším kritikem jsou pak samozřejmě naše vlastní děti, které na židlích sedí . I ty nám židle pochválily, což je pro nás to nejlepší osvědčení.

Víme, že pro mnohé bude jednorázová vyšší investice do kvalitní židle pro dítě vážnou volbou. I proto na ně nabízíme prodlouženou čtyřletou záruku.