Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

O nás

O nás

O společnosti

Když vaše děti vyrostou z dětských střevíčků, přichází obvykle čas na nákladnou výměnu nábytku z dětského za studentský. Mnoho rodičů proto volí levnější a méně kvalitní nábytek, který ale neprospívá zdraví dětí. Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak vám a vašim dětem dopřát kvalitní zdravotní nábytek, který příliš nezatíží váš rodinný rozpočet. A dnes už je to mnoho let, co se naše myšlenky a vize podařilo proměnit ve skutečnost.
Seznamte se s rostoucím nábytkem, který poroste spolu s vašimi dětmi a přizpůsobí se momentálním potřebám rodiny.

Dejte sbohem bolavým zádům

Zdravotní nábytek Amadeus brání vadnému držení těla a tím redukuje bolest zad. Nábytek vás vede, jak správně sedět a používat stůl tak, abyste dosáhli maximálního zdravotního efektu, odlehčili krční páteři a předcházeli vzniku kulatých zad. V době, pro kterou je typický nedostatek pohybu, dlouhé hodiny strávené u počítače nebo učení, je velmi důležité přemýšlet nad výběrem správného nábytku pro vás i vaše děti. Vsaďte proto na kvalitu s nadčasovým designem. Nábytek Amadeus bude vaší rodině dobře sloužit dlouhá léta.
Prodejem a výrobou nábytku se zabývám více než 25 let. Můžu tvrdit, že skutečně zdravotního nábytku je na trhu poskrovnu. A zdravotní nábytek pro děti, to je věc ojedinělá. Nábytek Amadeus patří do této skupiny. Je to rostoucí nábytek hlavně pro děti, který má řadu certifikací zařazujících ho do prestižní skupiny zdravotního nábytku.Díky inovacím portfolio nábytku Amadeus stále rozšiřujeme. Jsem rád za Vaše ohlasy, které nám pomáhají náš - Váš nábytek zdokonalovat, a děkuji, že v tom budete i nadále pokračovat. Amadeus je hlavně pro Vás, spojuje zdravé i handicappované. Užijte si radost z jeho přítomnosti. Děkuji Vám.
Ing. Bedřich Doležel

Proč si nás vybrat?

ÚSPORA FINANCÍ Nábytek roste spolu s vašimi dětmi. Vystačíte si s jedním nábytkem od dob, kdy bude vaše dítě potřebovat první stůl na kreslení a hry, až do dospělosti. Nábytek má nadčasový design, aby byl moderní dnes i za 10 nebo 20 let.ZDRAVÉ SEZENÍ Ten nejdůležitější argument, proč si koupit nábytek Amadeus, je zdraví Vás i Vašich dětí.

Výhody

To nejlepší pro zdraví vás i vaší rodiny

Životnost od jesliček až do dospělosti

Kvalitní materiály a precizní zpracování