O společnosti

 

Když vaše děti vyrostou z dětských střevíčků, přichází obvykle čas na nákladnou výměnu dětského nábytku za studentský. Mnoho rodičů proto volí levnější a méně kvalitní nábytek, který ale neprospívá zdraví dětí. Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak Vám a Vašim dětem dopřát kvalitní zdravotní nábytek, který příliš nezatíží rodinný rozpočet. Dnes už je to mnoho let, co se naše myšlenky a vize podařilo proměnit ve skutečnost.
Seznamte se s rostoucím nábytkem, který poroste spolu s Vašimi dětmi a přizpůsobí se momentálním potřebám rodiny.

Dejte sbohem bolavým zádům

Správně seřízený zdravotní nábytek Amadeus napomáhá správnému držení těla a tím redukuje bolest zad. Nábytek Vás vede, jak správně sedět a používat stůl, abyste dosáhli maximálního zdravotního efektu, odlehčili krční páteři a předcházeli tím vzniku kulatých zad. V době, pro kterou je typický nedostatek pohybu, dlouhé hodiny strávené u počítače nebo učení, je velmi důležité přemýšlet nad výběrem správného nábytku pro Vás i Vaše děti. Vsaďte proto na kvalitu s nadčasovým designem. Nábytek Amadeus bude Vaší rodině dobře sloužit dlouhá léta.

 

Prodejem a výrobou školního a kancelářského nábytku se zabývám již více než 25 let ve firmě Ing. Bedřich Doležel - DINA a mohu potvrdit, že skutečně zdravotního nábytku je na trhu poskrovnu. A zdravotní nábytek pro děti, to je věc ojedinělá. Nábytek Amadeus patří do této skupiny. Je to rostoucí nábytek hlavně pro děti, který má řadu certifikací, které jej zařazují do prestižní skupiny zdravotního nábytku. Díky inovacím portfolio nábytku Amadeus stále aktualizujeme.
Děkuji za Vaše ohlasy, které nám sortiment našeho - Vašeho nábytku pomáhají zdokonalovat, a doufám, že v tom budete i nadále pokračovat. Amadeus je hlavně pro Vás, spojuje zdravé i handicappované. Užijte si radost z jeho přítomnosti. Děkuji Vám. Ing. Bedřich Doležel


Značka Nábytek Amadeus zahrnuje kvalitní produkty vyrobené v českých i zahraničních firmách.


Židle Klára prošla atestací na ergonomii ve Strojírenském zkušebním ústavu v Brně


Doprava zboží k Vám

Je pro nás důležité, aby k Vám zboží dorazilo zcela vpořádku. Proto se snažíme (vždy, když to situace dovolí) zboží zavážet vlastními auty. Momentálně se vlastním rozvozem podílíme na 95% všech zakázek.

Snažíme se, aby byl rozvoz nábytku co nejvíce ekonomický. Z tohoto důvodu nám dodání trvá déle, než je zvykem u externích dopravců, avšak delší dodací lhůta (do 14 dnů) je vyvážena komfortem - zboží přivezeme vpořádku a pomůžeme s jeho vynesením do domu nebo bytu.

Samozřejmě, pokud dodání potřebujete dříve, zboží zasíláme smluvními dopravci (PPL, TNT).Náš další sortiment naleznete na webu www.promidi.cz