Rostoucí židle Laura červená - sleva 25 %

prodejní vzorek - drobné flíčky na čalounění

Běžná cena: 10 390
Cena s DPH: 7 790,77 (335,81 €)
Stav:
Skladem
Montáž:
Snímatelný pratelný potah:

Jedná se o prodejní vzorek s drobnými flíčky na čalounění.

Viz. přiložené fotografie.

Na židli se vztahuje čtyřletá záruka.

 

Rostoucí židle k psacímu stolu pro děti od 4 let věku do dospělosti.

Možnost nastavení výšky sedu, hloubky sedu a výšky opěrky zad pro ideální posed ze zdravotního hlediska

  • jednoduchá a bezpečná manipulace se sedákem i opěrkou zad
  • praktické madlo pro pohodlnější manipulaci se židlí
  • nastavitelnost: 33 – 54 cm (od 4 let do dospělosti)
  • zajištění rotace spodní části židle.
  • naše rostoucí dynamické židle podporují preventivní i léčebnou metodu aktivního sezení, díky čemuž předchází bolestem zad nebo je zmírňují

Nosnost: 100 kg

Průměr kříže: 62 cm, celková max. hl. židle: 71,5 cm, výška po madlo: 83,5 cm, hl. sedu: 28-39 cm, výška opěrky zad: 43 cm, šířka opěrky zad: 43 cm, šířka sedáku: 47 cm

Všichni si přejeme, aby byly naše děti zdravé, šťastné a aktivní. Snažíme se jim dopřát to nejlepší, co si můžeme dovolit, a k tomu patří i vhodná židle. Sezením u domácích úkolů, četby nebo počítače dnes děti stráví velkou část svého dětství a právě toto období je nejdůležitější pro vybudování správných návyků, pro vývoj páteře a zádového svalstva.

Děti rostou jako z vody a proto se vyplatí zainvestovat do kvalitní židle, která poroste s dětmi a bude zajišťovat správnou polohu těla během celého dospívání.

Na rostoucí židli můžete posadit čtyřleté dítě i dospělého. Nastavitelná opěrka zad a seřiditelný sedák zajistí správné sezení a pohodlí stejně tak předškolnímu dítěti, jako čahounovi na střední. Nejnáročnějším kritikem židlí jsou samozřejmě naše vlastní děti. I ty nám židle pochválily, což je pro nás to nejlepší osvědčení.