Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

Videa

Videa

Prohlédněte si naše videa s našim rostoucím nábytkem a zjistěte, jak může vám i vašim dětem zdravý nábytek pomoci.

Zdravotní nábytek Amadeus

Zdravotní nábytek Amadeus

Víte, že u 20 % české populace se problémy se zády objevují už v pubertálním věku? Jednou z nejčastějších příčin je špatné sezení. Fyzioterapeut Jakub Bitásek radí, jak těmto problémům s pomocí zdravého nábytku předcházet.

Nábytek Amadeus, zdraví

Nábytek Amadeus, zdraví

Nábytek Amadeus je vyladěný do posledního detailu, aby splnil vaše nároky na dlouhou životnost, pohodlí i zdravé sezení. Přesvědčte se sami, ve videu vám ukážeme jeho potenciál a možnosti využití.

Nábytek Amadeus, prarodiče

Nábytek Amadeus, prarodiče

Na hru i učení... podívejte se, proč si dovolujeme tvrdit, že nábytek Amadeus je pro vaše vnoučata ten nejlepší. Kromě toho, že bojuje proti kulatým zádům a bolestem zad, má také mnoho praktických vychytávek. Přesvědčte se o jeho výhodách.

Nábytek Amadeus, rodiče

Nábytek Amadeus, rodiče

S rostoucím nábytkem Amadeus si užijete vy i vaše děti spoustu zábavy. Nevěříte? Ve videu vám ukážeme, že náš nábytek je skvělý nejen pro učení nebo práci. Pohodlně a zdravě si s ním užijete také hraní s vašimi dětmi a další aktivity.

Nábytek Amadeus, starší děti

Nábytek Amadeus, starší děti

Nábytek Amadeus myslí na zdraví vašich dětí při učení, práci i zábavě. Podívejte se, proč má smysl pořídit rostoucí nábytek Amadeus i starším dětem.

Nábytek Amadeus, menší děti

Nábytek Amadeus, menší děti

Nábytek Amadeus pečuje o zdravé sezení vašich dětí, ať už se věnují jakékoliv aktivitě. Bude jim dobře sloužit od 2,5 let až do dospělosti. Podívejte se, jak jej vaše děti využijí.